ייצוג זוכים

ייצוג-זוכים עורך דין הוצאה לפועל

ייצוג זוכים כשחייבים לכם כסף

מה קורה כאשר חייבים לכם כסף? כאשר אתם בטוחים שלא שילמו לכם כפי הנדרש, על אף הפצרותיכם? האם המצב הזה הינו מבוי סתום? האם אין עוד מה לעשות אלא ללמוד מן הטעויות ולהמשיך הלאה בחיים? לא כך הדבר, ניתן וצריך לפעול בצורה יעילה על מנת לקבל את הכסף לו אתם זכאים על פי דין.

מיהם הזוכים אשר יכולים לפנות להוצאה לפועל וכיצד עליהם לפעול?

ראשית נבהיר, כאשר אנו מתייחסים במאמר זה לייצוג זוכים כוונתנו היא לייצוג אנשים אשר מחזיקים בצ'ק, פסק דין, חוזה או כל דבר דומה לפיו הם זכאים לסכום כסף, אשר לא שולם במועד הקבוע באותו מסמך מן הגורם אשר התחייב לכך.

בהתאם לכך, ישנם מסלולים ייעודיים בהוצאה לפועל אשר נועדו להקל על הזוכים לקבל את כספיהם במהירות ככל האפשר אשר מותאמים לסוגים השונים של חובות והנסיבות בגינן קיים החוב. ניתן לפתוח תיק בהוצאה לפועל הן באופן עצמאי והן על ידי עורך דין אשר ינהל את ההליך המורכב בעבורכם ויסייע בגביית החובות מהחייבים.

מסלולים אלו מתחילים לרוב בשליחת הודעת אזהרה לחייב כי עליו לשלם את הכסף, במידה והוא לא משיב את הסכום הנדרש תוך פרק זמן הקבוע מראש (לרוב כ-30 ימים), ניתן יהיה לפתוח כנגדו בהליכים שונים אשר כוללים אף סנקציות כמו עיקולים שונים של הרכב, המשכורת, הקפאת ועיקול חשבון הבנק של החייב וכיוצא בזה וכן מאפשרים סנקציות כמו מגבלות על רישיון הנהיגה או מניעת יציאה מהארץ אשר נועדו למנוע בריחה והפעלת לחץ על החייב לשלם את אשר מגיע לכם.

ייצוג של עורך דין בתחום ההוצאה לפועל

בתוך כך, מומלץ להיעזר בעורך דין הוצאה לפועל אשר יפשט את העניינים בעבורכם ויצמצם את העיסוק שלכם בבירוקרטיה מורכבת ומייגעת אשר נדרשת בהוצאה לפועל. יתרה מכך עורכת דין הוצאה לפועל המעורה באופן ניהול ההליך, יכולה לבנות אסטרטגיה המותאמת לתיק הרלוונטי.

כך למשל, במידה ומדובר בחוב אשר אינו עולה על 25,000 ₪ יועדף המסלול המקוצר אשר אינו דורש את מעורבות הזוכה. לעומת זאת במידה ומדובר בחוב המבוסס על צ'ק שלא כובד בסכום של 25,000 ₪, נכון יהיה לפנות למסלול של ביצוע שטר בהוצאה לפועל.

עורך דין המתמקצע בדיני ההוצאה לפעול יכיר את מערכת הדינים של חדלות הפירעון וההוצאה לפועל ובהתאם לכך ישקף לכם הלקוחות את הבקשות הרלוונטיות אשר ניתן להגיש להוצאה לפועל, מהו לוח הזמנים הרלוונטי בהתאם לחוב העומד במוקד וכן לנסות להבין מה הסבירות כי תצליחו להשיב את כספיכם באמצעות ההוצאה לפועל. זאת בניגוד לפעולה ללא ייעוץ וליווי זה אשר תהיה מסורבלת וישנו חשש כי תתקלו במהמורות אשר לא תדעו להכיל ואף אולי יפגעו בסיכוייכם לקבל את הכסף לו אתם זכאים.

סיכום והמלצות

לסיכום, זוכים אשר חייבים להם כסף יכולים לפנות להוצאה לפועל לטובת פתיחת תיק אשר יהווה מנוף לחץ יעיל כנגד החייב לשם תשלום החוב הקיים. בהקשר זה מומלץ לפנות לעורך דין הבקיא בתחומי ההוצאה לפועל.
במידה ואתם זוכים המעוניינים בגביית הכספים אשר חייבים לכם, משרד עורכי הדין ענבל סודרי קינן הוא משרד המתמחה בתחומי ההוצאה לפועל על רבדיהם השונים ובעל ניסיון רב בתחומו. במסגרת כך, משרדנו מלווה לקוחות רבים ומרוצים אשר נהנים מעבודת עורך דין הוצאה לפועל בשרון והן עורך דין הוצאה לפועל במרכז מקצועית והוגנת.

משרדנו ישמח לסייע גם לכם, ואתם יכולים לפנות אלינו בכל עת לייעוץ מקצועי.

לסיכום, מה היה לנו במאמר זה?

השאירו עכשיו פרטים בטופס:

אשמח לעמוד לרשותך ולספק יעוץ משפטי מותאם אישית, ניתן להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם.

עורכת דין ענבל סודרי קינן

תחומי העיסוק והמומחיות של משרדנו:

* עו"ד להוצאה לפועל * עו"ד חדלות פירעון * עו"ד ייצוג חייבים * עו"ד ייצוג זוכים

*המידע המופיע במאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא וכל שימוש במידע הינו באחריות הקורא בלבד.

אהבתם? שתפו הלאה
תחומי העיסוק של המשרד

הוצאה לפועל

ייצוג משפטי לחייבים והן לזוכים. ייצוג חייבים- טיפול בפתיחת / סגירת תיק בהוצאה לפועל. ייצוג זוכים- גביית חובות, מימוש שטר, תובענה על סכום קצוב, ביצוע פסק דין.
פשיטת רגל

פשיטת רגל

ליווי משפטי בהליך פשיטת רגל ו- בהליכי חדלות פירעון ו- שיקום כלכלי עד לקבלת צו הפטר ויציאה לדרך חדשה של בעלי נכסים ומי שאינו בעל נכסים.

ייצוג חייבים

ייצוג זוכים

להתחלת שיחה
1
שלח פנייה בוואטסאפ
שלום, נשמח לעמוד לרשותך במשרד עורכי דין ענבל סודרי קינן