תחומי עיסוק

עו״ד ענבל סודרי קינן

תחומי העיסוק במשרד עורכי דין ענבל סודרי קינן

משרד עורכי דין – ענבל סודרי קינן, מקפיד להעניק לקהל לקוחותיו שירות מקצועי, אישי, מסור ומכל הלב ומוביל להצלחה רבה, הן בזכות ידע ובקיאות בתחום המשפט, והן בזכות אכפתיות ומסירות רבה למקצוע תוך דגש על איכות השירות.

משרדנו עוסק בשירותים שונים בתחום המשפט כגון: הוצל"פ, חדלות פרעון, ייצוג חייבים, ייצוג זוכים כאמור משרדנו תורם לשיקום כלכלי של חייבים ומסייע תוך ליווי עד ליציאה לדרך חדשה, במקצועיות ובנחישות.

תחומי העיסוק של משרדנו

הסכמי ממון וחדלות פרעון

עריכת הסכמים לפני הנישואין באמצעות עורך דין להסכמי ממון, יכולה לעזור ביצירת הפרדה בין הנכסים של הצדדים בזוגיות. זוהי החלטה שבכוחה להגן על שני בני הזוג מפני חבות משותפת, במקרים של פשיטת רגל או הליך חדלות פירעון הנפתחים כנגד אחד מהצדדים.

קרא עוד »

חדלות פרעון

חוק חדלות פרעון ושיקום כלכלי בא להשליט בראש ובראשונה, שינוי תפיסתי מהותי, בכל הנוגע להתנהלות מול אנשים פרטיים וחברות שנקלעו למשבר פיננסי. החוק מאפשר לחייבים ולנושים לפתוח בהליכים שנועדו לסייע בהשבת החובות לידי בעלי החוב, ולאפשר לחייב לפתוח דף חדש מבחינה כלכלית בסופם.

קרא עוד »

פשיטת רגל

המאמר מסביר במפורט מה זה הליך פשיטת הרגל, על השלבים של ההליך ועל כיצד סיוע על עורכת הדין ענבל סודרי קינן יכול לסייע לכל אדם לאורך התהליך.

קרא עוד »

גביית חובות

גביית חובות מחייבים הוא הליך שמתנהל כנגד חייב, אחרי שניתן פסק דין המחייב אותו לשלם לזוכה. יש שלבים ברורים בדרך לגביית החובות, בהם עשוי בית המשפט להכריז על החייב פושט רגל.

קרא עוד »

ביצוע פסק דין בהוצאה לפועל

ביצוע פסק דין כספי כנגד חייב הוא למעשה שלב המימוש של פסק דין המחייב את החייב לשלם את החוב שלו לזוכה. השלבים בדרך לביצוע פסק הדין הם הגשת בקשה לביצוע פסק דין ללשכת ההוצאה לפועל, בחלוף הזמן שבו אמור החייב לשלם את חובו.

קרא עוד »

תובענה על סכום קצוב

תובענה על סכום קצוב מוגשת כשיש בידי התובע הסכם, חוזה, הוראת קבע או שטר שבהם נקוב בצורה ברורה סכום ההתחייבות. באמצעות הרשם בהוצאה לפועל, ללא צורך בפנייה לבית המשפט. עו"ד הזוכה מסייע במילוי טפסים נדרשים, בדיקת התביעה ווידוא שהיא הוגשה כהלכה.

קרא עוד »

תביעה למימוש שטר

תביעה למימוש שטר היא פנייה להוצאה לפועל, במטרה להסתייע בה להגשת תביעה למימוש שטר. בסכומים של עד 25,000, הרשם בהוצאה לפועל לבצע את התהליך ללא מעורבות הזוכה. בסכומים גבוהים יותר יידרש האוחז בשטר להביא טפסים שונים ולסייע בתהליך.

קרא עוד »

תיקון מרשם נתוני אשראי

מרשם נתוני אשראי כולל למעשה את כל הנתונים המצטברים על לווים פוטנציאליים במוסדות פיננסיים שונים או במוסדות ממשלתיים, והם רלבנטיים לצורך מתן אשראי. במקרים מסוימים תיקון מרשם נתוני אשראי עשוי לסייע ללווה לקבל הלוואה בתנאי אשראי מועדפים.

קרא עוד »

הסדרי נושים

הליכים אשר במסגרתם לחייבים ניתנת הזדמנות לקיים משא ומתן עם בעלי החוב שלהם (קרי, הנושים), הסדרי נושים, מאפשרים לחייב להסדיר ביעילות את חובותיו לבעלי החוב מבלי לסכן את זכויותיו ואת שמו הטוב.

קרא עוד »

מחיקת חובות בשל הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה הייתה עלייה במספר העסקים הקטנים והבינוניים שבעליהם הגיעו לחדלות פירעון (פשיטת רגל). נושים רבים פתחו בהליכי הוצאה לפועל במטרה לנסות ולגבות את הכספים המגיעים להם. במאמר נרחיב את היריעה בנושא מחיקת חובות בשל הקורונה

קרא עוד »

מחיקת חובות

החוק במדינת ישראל מאפשר למי שנקלע שלא בטובתו לחובות, לפנות להליך מחיקת חובות ולחזור לחיים תקינים. חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי החדש, נועד לזרז את תהליך מחיקת החובות וקבלת ההפטר ולייעל אותו, משרדנו מעניק ליווי משפטי במחיקת חובות בתחום הוצאה לפועל וייצוג חייבים.

קרא עוד »

איחוד תיקים

איחוד תיקים הוא מצב שבו כל התיקים העומדים כנגד חייב בהוצאה לפועל מאוחדים לכדי תיק אחד, שנדון במקום אחד. המטרה של איחוד תיקים היא להקל על החייב מצד אחד ולרכז את כל הכספים שמגיעים ממנו בחשבון אחד, שנועד לחלוקה בין כלל הנושים מצד שני.

קרא עוד »

ביטול הגבלות

הגבלות נועדו לדרבן חייבים לשלם חובות לנושים ואחת הדרכים היא הטלת מגבלות שונות כנגד החייב, אך יש מקרים שבהם בית המשפט עשוי להסכים לביטול הגבלות ובהם: פירעון החוב, התנגדות לביצוע שטר או הסדר תשלומים בין החייב לנושים.

קרא עוד »

ייצוג זוכים

ייצוג זוכים – גביית חובות באמצעים משפטיים, ייצוג זוכים הכולל תביעה למימוש שטר, תובענה על סכום קצוב, ביצוע פסק דין.

קרא עוד »

הוצאה לפועל

ייצוג משפטי לחייבים והן לזוכים. ייצוג חייבים- טיפול בפתיחת / סגירת תיק בהוצאה לפועל. ייצוג זוכים- גביית חובות, מימוש שטר, תובענה על סכום קצוב, ביצוע פסק דין.
פשיטת רגל

פשיטת רגל

ליווי משפטי בהליך פשיטת רגל ו- בהליכי חדלות פירעון ו- שיקום כלכלי עד לקבלת צו הפטר ויציאה לדרך חדשה של בעלי נכסים ומי שאינו בעל נכסים.

ייצוג חייבים

ייצוג זוכים

להתחלת שיחה
1
שלח פנייה בוואטסאפ
שלום, נשמח לעמוד לרשותך במשרד עורכי דין ענבל סודרי קינן